• 0(232) 237 57 86

HAKKIMIZDA

İzmir Koltuk 1992 yılında İzmir Karabağlar’da kurulmuştur. Faaliyetlerini koltuk imalatı üzerine kurarak başlatan kuruluşumuz daha sonraki süreçte koltuk tamiri, koltuk kaplama ve koltuk döşemesi alanlarına da yönelerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermiştir. Kendi bünyemizde üretilen koltukların yanı sıra firmamız dışında üretilen koltukların tamiri, kaplaması ve döşemesi de aynı özen ve dikkatle yapılmıştır ve yapılmaya devam etmektedir.

2009 yılından itibaren 20 yıllık tecrübemizi internet ortamına taşıyarak www.izmirkoltuktamiri.com adresinden siz değerli müşterilerimize ulaşmaktayız. Amacımız İzmir Koltukİzmir Koltuk Tamiri markasını evlerinize taşıyarak kaliteliye ve yeniye rahat bir şekilde sahip olmanızı sağlamaktır. Ayrıca www.izmirkoltuktamiri.com bir İzmir Koltuk – İzmir Koltuk Tamiri kuruluşudur.”İmalatçıdan halka” düşüncesi web adresimiz aracılığıyla direkt olarak uygulanmakta, aracıları ortadan kaldırmakta dolayısıyla kaliteli hizmete ucuza ulaşmanızı sağlamaktadır.

Zamanın yıpratıcı gücüne dayanamayarak beğeninizin dışına çıkmış koltuklarınızı dilediğiniz renk, desen ve modele uygun olarak “Eskisinden Yeni” yaparak yeniden beğeninize sunuyoruz. Zengin kumaş ve deri seçeneklerimizi tercihiniz doğrultusunda değerlendirerek görmek istediğiniz yeni koltukları oluşturuyoruz.

Gerek web adresimizde yer alan telefon numaralarımız gerek online destek hattımız gerekse koltuk tamir formumuza bırakacağınız mesajlarınız aracılığı ile siz değerli müşterilerimizle birebir irtibata geçerek soru ve isteklerinize anında cevap veriyoruz. Hızlı, kaliteli, güvenli hizmet temel politikamız, müşteri memnuniyeti en büyük kazancımızdır.

Yorum Bırakın:

Sizlere daha doğru fiyatlandırma yapabilmemiz için aşağıdaki koltuk tamiri talep formuna arızalı koltuklarınızın, sandalyelerinizin resmini ekleyerek bize gönderebilirsiniz. Resmin elimize geçmesinden kısa süre sonra telefonda aranarak gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

ABONELİK FORMU

Sitemizde yapılan yeniliklerden ve yapacağımız kampanyalardan haberdar olmak için aşağıdaki kutuya mail adresinizi girip kaydolmanız yeterlidir. E-posta adresiniz:

  • Cafe Koltuk
  • Makam Koltuğu
  • Ofis Kanepe
  • Misafir Koltuğu
  • Ofis Koltuğu
  • Makam Koltuğu