Bu çalışmamızda öncelikle klasik koltuk takımının iskelet bakımı yapılmış, ağaçları uzun yıllar sorun çıkarmayacak şekilde ilaçlanmış, müşterimizin isteği doğrultusunda üst kısmındaki ağaç oymalı bölüm kesilerek koltuklara modern bir görünüm (Rustik Model) kazandırılmıştır.

Koltukların söküm aşamasında önceki halinde bazı kusurlar (açılmalar, sallanmalar, çatlamalar,) tespit edilmiş, iskeletler sağlamlaştırılmıştır.  Böylelikle uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanım imkanı sağlanmıştır. Yaptığımız bakım ve onarıma İzmir Koltuk Tamiri olarak iki senelik tamir garantisi verilmiştir.Müşterimizin beğenisi doğrultusunda koltukların kumaş kaplamaları istenen renk ve modele göre değiştirilmiştir. Ayrıca iki adet klasik tekli koltuklar berjer haline getirilmiştir.

Ucuz, güvenilir ve kaliteli hizmetimizden sizler de faydalanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. www.izmirkoltuktamiri. com adresindeki iletişim formuna mesaj bırakarak ya da iletişim bilgilerimizde yer alan telefon numaramızdan bize ulaşarak isteklerinizi bize iletebilirsiniz. İzmir Koltuk Tamiri olarak sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.